Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Power Rangers" - będzie nowy film i produkcja telewizyjna 1

Entertainment One jest zainteresowane ponownym wskrzeszeniem na ekranie Power Rangers. W planach są dwie produkcje – filmowa oraz telewizyjna.

Firma zatrudniła Jonathana Entwistle'a, czyli kreatora dwóch głośnych seriali Netflixa – To nie jest OK oraz The End of the Fing World – do przejęcia pieczy nad wspomnianymi we wstępie projektami. Entertainment One zajmie się ich rozwojem oraz produkcją, a Entwistle reżyserią.

Jonathan ma niesamowicie kreatywną wizję tej kultowej i odnoszącej ogromne sukcesy franczyzy. Jest bez wątpienia odpowiednim twórcą, aby do nas dołączyć i na nowo wykreować świat telewizyjny i filmowy tej marki.

czytamy w oświadczeniu dyrektorów Entertainment One, Nicka Meyera i Michaela Lombardo

Na pewno Entertainment One oraz firma Hasbro, która przejęła prawa do Power Rangers w 2018 roku od Saban Brands, liczą na wielki sukces tej niezwykle popularnej marki. Ostatni film, który miał premierę przed trzema laty nie spełnił pokładanych nadziei i nie okazał się wielkim sukcesem kasowym. Przy budżecie sięgającym 100 mln dolarów, widowisko zarobiło na całym świecie jedynie 142 mln dolarów.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Khaosth

Jeżeli nowy film będzie czystym, dobrze nakręconym eskapizmem a’la "Pacific Rim" to lecę od razu!
Niech jeszcze zordy wyglądają jak prehistoryczne zwierzęta, a w scenach akcji przygrywa gitarka i więcej mi nie trzeba! :)

Proszę czekać…