Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Dominic West księciem Karolem w dwóch ostatnich sezonach serialu ''The Crown''? 0

Jak donoszą zagraniczne media aktor Dominic West rozpoczął ostateczne negocjacje w sprawie angażu do roli księcia Karola w 5 i 6 sezonie serialu The Crown.

fot. materiały prasowe

Obecnie w oczekującym na swoją premierę czwartym sezonie w księcia Karola wciela się Josh O'Connor. Jednak w związku ze specyfiką serialu zmiana aktora przy dwóch ostatnich seriach będzie nieunikniona. Myślicie, że West będzie pasował do tej roli?

Jeśli West otrzyma angaż to dołączy do już wcześniej ogłoszonej obsady, na którą składają się Imelda Staunton jako królowa Elżbieta, Lesley Manville jako księżniczka Małgorzata, Jonathan Pryce jako książę Filip i Elizabeth Debicki jako księżna Diana.

W nadchodzącym 4. sezonie lata 70. zbliżają się ku końcowi, królowa Elżbieta II (Olivia Colman) próbuje zapewnić gwarancję sukcesji tronu, poprzez szukanie odpowiedniej żony dla trzydziestoletniego księcia Karola (Josh O’Connor), wciąż pozostającego kawalerem. Napięciu ulegają relacje królowej z Margaret Thatcher, pierwszą kobietą na stanowisku premiera Wielkiej Brytanii, której kontrowersyjna polityka zaczyna wywierać wpływ na brytyjskie społeczeństwo. Sytuacja pogarsza się, gdy Thatcher prowadzi kraj wprost na Wojnę o Falklandy skutkującą niezadowoleniem w całej Wspólnocie Narodów. Pomimo tego, że bajkowy romans Karola z młodą Lady Dianą Spencer (Emma Corrin) wprowadza naród Wielkiej Brytanii w stan zauroczenia i łagodzi społeczne konflikty, to za zamkniętymi drzwiami Pałacu Buckingham tworzą się nowe podziały.

Premiera 4. sezonu The Crown już 15 listopada 2020 roku na Netflix.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…