Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Serial ''Euforia'' otrzymał dwa odcinki specjalne - premiera pierwszego już w grudniu 0

Z powodu tego, iż panująca pandemia pokrzyżowała plany twórcom serialu Euforia i ekipa na plan drugiego sezonu powróci dopiero w 2021 roku to jednak nie osiedli na laurach. Chcąc dać fanom coś nowego, nakręcono dwa odcinki specjalne, które połączą oba sezony. Premiera pierwszego z nich jeszcze w tym roku.

fot. hbo

Sam Levinson, twórca serialu sam napisał i wyreżyserował pierwszy odcinek specjalny, który nosi tytuł Trouble Don’t Last Always. Wystąpi w nim Zendaya oraz Colman Domingo. Będziemy świadkami jak Rue obchodzi Święta Bożego Narodzenia, po tym jak Jules zostawiła ją na stacji kolejowej pod koniec pierwszego sezonu.

Serial ukazuje nam losy kilku zwykłych licealistów, którzy zmagają się z życiem w trudnej rzeczywistości, w której liczy się tylko wygląd, a media społecznościowe kreują to co jest aktualnie ważne i modne. Nie mogąc poradzić sobie ze sobą popadają w narkotykowe uzależnienie. Główną bohaterką jest siedemnastoletnia Rue, która szuka swojej drogi życiowej i tożsamości płciowej. Po odwyku spotyka transseksualną dziewczyną Jules, która dopiero co przybyła do miasta. Ta znajomość powoduje, iż zaczyna postrzegać świat zupełnie inaczej.

Pierwszy odcinek specjalny serialu Euforia wyemitowany zostanie już 6 grudnia 2020 roku. W naszym kraju oczywiście dzień później pojawi się na HBO GO. Data premiery odcinka drugiego zostanie dopiero ogłoszona.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

PolepioneKadry

Jestem bardzo ciekawy roli tej dziewczyny w DIUNA. Ma coś, co każe ją lubić (Spier-Man) i wydaje mi się, że jednocześnie coś, co każe na nią patrzeć. Jak pożeni te dwa aspekty to możliwe, że faktycznie stanie się kimś zauważalnym

Proszę czekać…