Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kolejne spotkanie z Batmanem i specjalna lista zadań – nowe odcinki "Młodzi Tytani: Akcja!" na antenie Cartoon Network 0

Robin, Bestia, Gwiazdka, Raven i Cyborg to nastolatkowie, którzy mogą pochwalić się siłą prawdziwych herosów! Obdarowani specjalnymi mocami bohaterowie walczą o dobro, chroniąc mieszkańców Ziemi przed przeciwnikami. Już od 2 listopada na antenie Cartoon Network widzowie będą mogli oglądać najnowsze odcinki serialu Młodzi Tytani: Akcja!.

Młodzi Tytani podbili serca fanów DC już wiele lat temu. Widzowie Cartoon Network mogą oglądać ich w najnowszej odsłonie, czyli serialu Młodzi Tytani: Akcja!. Bohaterowie mieszkają w supernowoczesnej willi, gdzie przygotowują się na kolejne bohaterskie misje. Jednak ich życie to nie tylko potyczki ze złoczyńcami: Młodzi Tytani przeżywają wiele zabawnych i poruszających perypetii! Choć zdarza im się sprzeczać, tworzą zgraną paczkę przyjaciół. Wspólnie dają sobie radę nawet w najbardziej niespodziewanych sytuacjach. Połączenie charakterów nieco niezdarnego, lecz przyjaznego Cyborga, radosnej Gwiazdki, ponurej Raven, zabawnego Bestii i porywczego Robina tworzy mieszankę idealną!

Emisja nowych odcinków rozpocznie się od premierowej mini serii, "Noc zaczyna lśnić". W tym pięcioodcinkowym cyklu bohaterowie wybiorą się do nieznanego wcześniej miejsca, gdzie staną naprzeciw nowego, silnego wroga. Aby go pokonać, będą potrzebować muzycznych narzędzi – czy uda im się uratować piosenki tajemniczego świata przed złymi mocami? W kolejnych odcinkach Młodzi Tytani podarują Gwiazdce listę specjalnych zadań, które musi wykonać. Po raz kolejny spotkają się także z Batmanem, który w ucieczce przed obowiązkami chowa się i… ogląda telewizję.

Premiera nowych odcinków Młodzi Tytani: Akcja! w poniedziałek 2 listopada o 16:45. Emisja od poniedziałku do piątku o 16:45. W sobotę 7 listopada i niedzielę 8 listopada o 9:50 rozpocznie się weekendowy maraton z Młodzi Tytani: Akcja!.

Źrodło: Biuro Prasowe WarnerMedia

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…