Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Netflix prezentuje zwiastun nowego filmu Davida Finchera pod tytułem "Mank" 0

Po tym, jak Netflix zaprezentował świetny plakat promujący film Mank, przyszła pora na pełny zwiastun wyczekiwanej produkcji.

Hollywood z lat 30. zostaje ocenione oczami zjadliwego krytyka społecznego i alkoholika – Hermana J. Mankiewicza, który ściga się, by skończyć scenariusz Obywatela Kane'a dla Orsona Wellesa.

W obsadzie aktorskiej filmu znaleźli się między innymi Gary Oldman (to właśnie on sportretuje postać Hermana J. Mankiewicza), Amanda Seyfried, Lily Collins, Tom Burke (on z kolei zagra Orsona Wellesa), Tuppence Middleton oraz Tom Pelphrey (wykreuje na ekranie postać brata Hermana – Josepha L. Mankiewicza).

Mank zadebiutuje na Netflix już 4 grudnia. Od 20 listopada film będzie można zobaczyć również w wybranych kinach.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

PolepioneKadry

O Finchera lekko się zacząłem bać przy Zodiaku. Że stracił impet i siłę rażenia. Ale wtedy zrobił Ciekawy przypadek, a Social Network przypomniał mi, dlaczego go uwielbiam. Gary Oldman jest świetnym aktorem, a historia, którą można o nim opowiedzieć może być wspaniałym filmowym doświadczeniem.
Trzymam kciuki za ten film :-)

PolepioneKadry

ALKOHOLIKA? To określenie jest pejoratywne, więc ŻĄDAM od autora tego newsa dowodów na źródło z którego korzystał tak swobodnie szafując swoją wiedzą na temat rodaka/scenarzysty i jego oczernianiem w tym samym momencie. No naprawdę, Gracjan nie masz wstydu? Proszę o źródła tych informacji bo to jest już mocna przesada. I nie próbuj się chować za plecami reżysera (bo ze zwiastuna wynika, że może przedstawić go faktycznie jako alkoholika i to jest jego wizja i ją ocenie, gdy obejrzę film), tylko napisz mi dlaczego tak TY uważasz i na jakiej podstawie, bo to TY napisałeś to w tym newsie. Podejrzewam, że to znowu "kopiuj/wklej" bez zastanowienia, bez myślenia, bez mózgu.

PolepioneKadry

"That’s director proof" – ZATWIERDZONE PRZEZ REŻYSERA, a nie jak w zwiastunie "nawet reżyser tego nie zepsuje" – kto to kuźwa tłumaczy? Gimbaza co nie zdała do liceum? To jest kuźwa żałosne

Proszę czekać…