Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Animaniacy'' powracają! Zobaczcie pełną zapowiedź od Hulu 2

Na platformę Hulu zmierza nowa, odświeżona wersja popularnego serialu animowanego lat 90. Animaniacy. Premiera nowych epizodów już w listopadzie i z tej okazji w sieci pojawił się pierwszy pełny zwiastun, na którym podziwiać możemy kolejne przygody tego szalonego rodzeństwa, które nadrabia technologiczne (i nie tylko) zaległości.

Główni bohaterzy to trójka zwariowanego rodzeństwa Jacuś, Wacuś i Dosia Warner. Mieszkają oni w wieży ciśnień na terenie Warner Brothers, z której bardzo często uciekają, siejąc spustoszenie i chaos w życiu każdego kogo spotkają, świetnie się przy tym bawiąc. Dla nich otaczający ich świat jest jednym wielkim placem zabaw.

Jacuś ponownie przemówi głosem Roba PaulsenaJess Harnell wcieli się w Wacusia, a Tress MacNeille udzieli swojego głosu Dosi. Oczywiście powrócą także Pinky i Mózg. Pinky’emu swojego głosu udzieli również Paulsen, a Maurice LaMarche wystąpi jako Mózg.

Za produkcję serialu ponownie odpowiada Steven Spielberg. Premiera nowych przygód Animaniaków już 20 listopada 2020 roku. Animacja powróci z 13 epizodami, ale już wiadomo, iż platforma Hulu planuje nakręcić kolejne. Serwis ten otrzymał także prawa do wcześniejszych odcinków, które wraz z animacją Pinky i Mózg dostępne będą w jego ofercie.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ges28

Czekam.Dobrze będzie to zobaczyć.

Proszę czekać…