Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Sophia Loren we włoskim dramacie Netflixa ''Życie przed sobą'' 0

Na platformę Netflix zmierza film Życie przed sobą, w którym główną rolę odgrywa legenda kina Sophia Loren. Aktorka powraca na ekran po ponad dekadzie. W sieci pojawił się oficjalny zwiastun nadchodzącego dramatu, z którym zapoznać możecie się w dalszej części artykułu.

fot. netflix

Życie przed sobą wyreżyserował jeden z synów aktorki Edoardo Ponti. W obsadzie oprócz Loren znajdują się także Ibrahima Gueye i Renato Carpentieri. Fabuła filmu oparta jest na powieści Romaina Gary'ego o tym samym tytule, wydanej w naszym kraju pod pseudonimem Emile Ajar.

Niektóre spotkania mogą odmienić życie. Inne mogą je uratować. Akcja dramatu rozgrywa się w nadmorskiej włoskiej miejscowości, gdzie ocalała z Holocaustu żydowska kobieta o imieniu Róża decyduje się przyjąć pod swój dach 12-letniego czarnoskórego Momo, który wcześniej ją okradł. Tą dwójkę samotnych do tej pory ludzi łączy niezwykła przyjaźń.

Powieść Gary’ego była już raz zekranizowana. Miało to miejsce w 1977 roku, a za film odpowiadał Moshe Mizrahi. Produkcja ta otrzymała Oscara, także platforma Netflix ma wysoko postawioną poprzeczkę.

Premiera filmu już 13 listopada 2020 roku tylko na Netflix.

Źrodło: variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…