Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Steve, Dustin, Robin i Max - zobaczcie zdjęcia z planu 4. sezonu "Stranger Things" 0

W Atlancie trwają zdjęcia do 4. sezonu serialu Stranger Things platformy Netflix. W sieci pojawiło się sporo fotosów z planu, na których widnieją główni bohaterowie widowiska.

Joe Keery, Gaten Matarazzo i Sadie Sink to gwiazdy serialu Stranger Things, które udało się uchwycić okiem aparatu na planie zdjęciowym 4. sezonu. Sądząc po ich minach ponownie znajdą się w centrum spisku, z którym wiele wspólnego mogą mieć potwory z innego świata.

Na innych fotosach można z kolei zobaczyć jedną z ulubienic fanów minionego sezonu – Mayę Hawke.

Produkcja 4. sezonu serialu rozpoczęła się w lutym 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, musiała zostać ona przerwana. Oczywiście taki stan rzeczy sprawił, że premiera nowych odcinków została opóźniona. Prace zostały wznowione pod koniec ubiegłego miesiąca i tak naprawdę nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się ich zakończenia. Prawdopodobnie jednak nowa seria zadebiutuje w drugiej połowie 2021 roku.

Nie wiele wiemy na temat fabuły 4. sezonu Stranger Things. Twórcy uchylili już jednak rąbka tajemnicy i zapowiedzieli powrót Jima Hoppera, który aktualnie jest więziony przez Rosjan.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…