Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Paul Hogan powraca w komedii ''The Very Excellent Mr. Dundee'' - zobaczcie zwiastun 0

Studio Lionsgate opublikowało zwiastun komedii The Very Excellent Mr. Dundee, w której to w głównej roli wystąpi Paul Hogan – aktor znany głównie z roli Krokodyla Dundee.

fot. materiały prasowe

Za reżyserię i scenariusz filmu odpowiada Dean Murphy. Produkcja nie jest jednak pełnoprawną kontynuacją. Paul Hogan wciela się w niej w samego siebie. Zobaczymy jak będzie on starał się o nadanie mu szlacheckiego tytułu za zasługi w branży rozrywkowej. Jednak tuż przed doniosłym wydarzeniem coś pójdzie oczywiście nie tak i Paul będzie musiał oczyścić swoją splamioną reputację.

O kontynuacji filmów o Dundee głośno było w 2018 roku, kiedy to w sieci pojawił się zwiastun zatytułowany Dundee. Wielu uwierzyło, iż jest to zapowiedź czwartej części filmu. Okazało się jednak, że filmik był jedynie reklamą promującą turystykę w Australii.

Krokodyl Dundee z 1986 roku opowiadał o australijskim lekkoduchu, traperze wychowanym w australijskim buszu, który musi nauczyć się żyć w wielkiej metropolii jaką jest Nowy Jork. Produkcja ta doczekała się dwóch sequeli i stała się kasowym hitem zarabiając ponad 300 mln dolarów.

Premiera filmu w wersji cyfrowej odbędzie się 11 grudnia 2020 roku.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Bercik022

O i fajnie :) uwielbiam gościa, świetne komedie miał, "Jack Błyskawica" "krokodyl Dundee" były naprawdę dobrze napisane :)

Khaosth

Rozczarowanko – po tytule filmu liczyłem na crossover z Billem i Tedem. :(

Proszę czekać…