Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Simon Kinberg producentem i scenarzystą filmu kinowego "Battlestar Galactica" 1

Ruszyły prace nad filmową wersją kultowego serialu science fiction – Battlestar Galactica. Znany z serii "X-Men" Simon Kinberg dołączył do projektu.

Simon Kinberg został scenarzystą oraz producentem kinowego filmu "Battlestar Galactica". Drugim producentem jest Dylan Clark.

"Battlestar Galactica" jest jednym ze świętych grali science fiction i nie mógłbym być bardziej podekscytowany z możliwości pokazania czegoś nowego w tej franczyzie, jednocześnie honorując to, co uczyniło ją tak ikoniczną i trwałą. Jestem wdzięczny Dylanowi Clarkowi i partnerom z Universal Pictures za zaufanie i powierzenie mi tego wspaniałego uniwersum.

oświadczył Simon Kinberg

Teraz Universal Picutres będzie szukało reżysera filmu. Ostatnim filmowcem, który był łączony ze stołkiem reżyserskim był Francis Lawrence. Pierwsze rozmowy na temat filmu kinowego rozpoczęły się w 2009 roku, kiedy to twórca serialu Glen A. Larson, przyszedł z pomysłem do wytwórni. Od tamtego czasu przewinęło się sporo nazwisk, które były zainteresowane pomocą w tworzeniu filmu – jednym z nich był inny reżyser znany ze świata "X-Men", Bryan Singer.

A może Wy macie pomysł na idealnego reżysera dla filmu "Battlestar Galactica"?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…