Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Niezwykła wojenna animacja Netflixa stworzona przez polaka - zobaczcie zwiastun ''The Liberator'' 1

Netflix zaprezentował nową zapowiedź niezwykle ciekawej i stworzonej w najnowocześniejszej technologii animacji The Liberator. Dla jeszcze większego podsycenia zainteresowania nią, należy wspomnieć, iż za jej reżyserię odpowiada Polak.

fot. netflix

Grupa żołnierzy o różnym pochodzeniu, których początkowo niewiele łączy, zapisuje się w historii jako jeden z najbardziej bojowych oddziałów walczących w Europie podczas II wojny światowej. Serial opowiada prawdziwą historię najbardziej krwawego i dramatycznego marszu ku zwycięstwu II wojny światowej. To historia bitewnej odysei amerykańskiego oficera Feliksa Sparksa i jego jednostki piechoty, która przez ponad 500 dni walczyła o wyzwolenie Europy. Jeb Stuart stworzył ten serial na podstawie książki Aleksa Kershawa pod tytułem Liberator.

Do produkcji serialu po raz pierwszy wykorzystano animację hybrydową Trioscope, zgłoszoną do opatentowania technologię łączącą najnowocześniejsze techniki animacji komputerowej z grą aktorską. Korzystając z niej, twórcom animowanego dramatu udało się wiernie odwzorować rzeczywistość i emocje targające polem bitwy. Technologię tą opracowali Grzegorz Jonkajtys, pochodzący z Warszawy, który odpowiada za reżyserię tego serialu i L.C. Crowley.

W obsadzie znajdują się m.in. Bradley James, Martin Sensmeier i Jose Miguel Vasquez.

Poniżej wspomniana zapowiedź i nowe plakaty opublikowane przez aktora Bradleya Jamesa.

Premiera serialu już 11 listopada 2020 roku.

Źrodło: Youtube, Instagram

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

PolepioneKadry

Hmmmm… Taka forma animacji: to coś jak w Przez Ciemne Zwierciadło, tylko twarze są zbyt naturalne w stosunku do reszty i tworzą nieciekawy dyskomfort w odbiorze, nie?
Wg mnie ta forma animacji nie ma przyszłości.

Proszę czekać…