Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Scarlett Johansson zagra w dramacie science fiction powstającym dla Apple'a i A24 0

Partnerstwo na linii Apple i A24 zaczyna nabierać kształtów. Poznaliśmy nazwiska ludzi, którzy będą współpracowali przy projekcie zatytułowanym "Bride".

"Bride" będzie istną wariacją bazującą na Narzeczonej Frankensteina. W opisie produkcji czytamy:

Kobieta stworzona by być idealną żoną – co jest obsesją genialnego naukowca – odrzuca swojego stwórcę i ucieka z miejsca ograniczającego jej egzystencję. Musi skonfrontować się ze światem, który postrzega ją jako potwora.

Główną rolę w tym dramacie science fiction zagra jedna z największych gwiazd Marvela – Scarlett Johansson. Dodatkowo aktorka będzie pełniła funkcję producentki. Poznaliśmy również nazwisko człowieka, który stanie za kamerą. Wybór padł na Sebastiana Lelio, reżysera takich filmów, jak Gloria czy Fantastyczna kobieta (ten tytuł został w 2018 roku nagrodzony Oscarem w kategorii "Najlepszy film nieanglojęzyczny"). Lelio będzie pracował także nad scenariuszem do filmu, a pomagać mu będzie Rebecca Angelo.

Jak widać współpraca na linii Apple – A24 zaczyna się od mocnego uderzenia. Miejmy nadzieję, że obie strony stworzą wiele znakomitych produkcji, które trafią później do oferty serwisu streamingowego Apple TV+.

Źrodło: The Playlist

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…