Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Zwiastun ''Dolly Parton: Cudownych Świąt'' - świątecznego musicalu od Netflixa 0

Dla fanów piosenkarki Dolly Parton nowa produkcja Netflixa będzie istną melodią dla ucha, bowiem w świątecznym musicalu Dolly Parton: Cudownych Świąt! usłyszymy, aż 14 jej oryginalnych piosenek. W dalszej części artykułu możecie zapoznać się z zwiastunem produkcji.

fot. netflix

Świąteczne życzenia więzną w gardle, gdy pozbawiona uczuć kobieta próbuje sprzedać swoje rodzinne miasto. Czy muzyka, magia i wspomnienia skłonią ją do zmiany decyzji?

Ten musical Netflixa, w którym usłyszymy aż 14 oryginalnych piosenek Dolly Parton, aż skrzy się od świątecznej magii! Dolly Parton: Cudownych Świąt! to opowieść o niecierpiącej świąt Reginie Fuller (Christine Baranski), która dzięki wizycie świetlistego anioła (Dolly) wkracza na muzyczną drogę ku odkupieniu. Czy skąpa agentka nieruchomości wyrzuci na bruk wszystkich mieszkańców miasteczka w gwiazdkowy wieczór, czy jednak duch świąt okaże się silniejszy od chciwości?

Reżyserką filmu jest znana choreografka Debbie Allen, zaś świąteczne piosenki w wykonaniu Dolly przyniosą radość całej rodzinie. Rozsiądźcie się zatem wygodnie i zobaczcie, jak Dolly Parton, Christine Baranski, Treat Williams, Jeanine Mason, Josh Segarra, Mary Lane Haskell i inni utalentowani aktorzy tworzą na ekranie magię świąt. Czas na taniec i śpiew!

Premiera na platformie Netflix już 22 listopada 2020 roku.

Źrodło: youtube.com/netflixpolska

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…