Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Margot Robbie w zwiastunie filmu "Dreamland" 1

Paramount Movies pokazało pierwszy oficjalny zwiastun filmu Dreamland. Gwiazdą produkcji jest dwukrotnie nominowana do Oscara, Margot Robbie.

Margot Robbie wciela się na ekranie w bankowego rabusia, za którego wyznaczona sporą nagrodę. Partneruje jej Finn Cole, którego mogą kojarzyć fani serialu Peaky Blinders.

Akcja Dreamland toczy się podczas Wielkiego Kryzysu i podąża losami Eugene’a Evansa, młodego mężczyzny, który marzy o ucieczce ze swojego małego miasteczka w Teksasie. Jego normalne życie zmienia się, gdy odkrywa ranną złodziejkę Allison Wells i pomaga jej ukrywać się. Rozdarty pomiędzy pożądaniem nagrody za wydanie zbiega, a piękną przestępczynią, chłopak musi podjąć decyzje, które zmienią wszystko w jego dotychczasowym życiu.

Na ekranie pojawiają się jeszcze Travis Fimmel, Kerry Condon, Lola Kirke, Garrett Hedlund i Darby Camp.

Reżyserem filmu jest Miles Joris-Peyrafitte. Scenariusz dostarczył Nicolaas Zwart. Film miał swoją światową premierę w zeszłym roku na Festiwalu Filmowym Tribeca 2019. Produkcja trafi 13 listopada do wybranych amerykańskich kin. 17 listopada będzie ją można znaleźć w serwisach VOD.

Oto zwiastun filmu dramatycznego z Margot Robbie:

Źrodło: Paramount

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…