Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Zobacz polski plakat filmu "Palm Springs"! Sensacja festiwalu Sundance w kinach od 1 stycznia! 0

Przedstawiamy polski plakat brawurowej komedii Palm Springs, która stała się hitem festiwalu Sundance. Ten rewelacyjny debiut amerykańskiego reżysera Maxa Barbakowa to idealna propozycja na czasy, gdy wszystko wydaje się bez sensu i być może najlepszym rozwiązaniem jest szalona impreza. Ocena bliska 100% na portalu Rotten Tomatoes, entuzjastyczne recenzje i znak jakości „must-see" serwisu Metacritic dla filmu, który chce się oglądać i oglądać – w kinie, z przyjaciółmi lub z ukochaną osobą. W rolach głównych Andy Samberg, gwiazda Brooklyn 99 i Saturday Night Live, oraz Cristin Milioti, znana z serialu Fargo czy Jak poznałem waszą matkę.

Żyj, jakby jutra nie było!

Beztroski Nyles (Andy Samberg) i zadeklarowana singielka Sarah (Cristin Milioti) poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszechczasów.

podpis pod obrazkiem

Palm Springs to komedia idealna na czasy, gdy wszystko wydaje się bez sensu i być może najlepszym rozwiązaniem jest szalona impreza.

Dystrybucja filmu w Polsce: Gutek Film i Monolith Films.

Palm Springs w kinach od 1 stycznia.

Źródło: Gutek Film

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…