Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Będzie 3. sezon "Cudotwórców" 0

TBS oficjalnie przedłużyło swoją antologiczną serię komediową Cudotwórcy na trzeci sezon. Tym razem akcja będzie osadzona na Dzikim Zachodzie.

Dan Mirk i Robert Padnick zostali wybrani nowymi showrunnerami i producentami wykonawczymi trzeciego sezonu. Tym samym zastąpią oni twórcę serialu Simona Richa. Fani musieli czekać aż siedem miesięcy na informacje dotyczące kontynuacji serialu, którego gwiazdą jest Daniel Radcliffe.

"Cudotwórcy" to doskonały przykład zabawnego, eskapistycznego humoru. Jesteśmy dumni, że możemy go serwować naszym widzom. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak ta niesamowicie dynamiczna obsada i utalentowana grupa gawędziarzy w przezabawny sposób napisze historię XIX wieku.

oświadczyli Sam Linsky i Adrienne O’Riain – szefowie programowi TBS, TNT i truTV

Rozgrywający się w roku 1844, sezon 3. Cudotwórców będzie podążał za idealistycznym kaznodzieją z małego miasteczka (Radcliffe), który łączy siły z poszukiwanym banitą (Buscemi) i wyzwoloną kobietą z prerii (Viswanathan), aby poprowadzić pociąg wagonowy na zachód szlakiem Oregon Trail przez amerykański krajobraz, który podobnie jak dzisiaj jest pełen niebezpieczeństw.

Źrodło: ComingSoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…