Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Netflix stawia na świąteczne produkcje - zobaczcie zwiastun serialu ''Dash i Lily'' 0

Na platformę Netflix przed tegorocznymi Świętami Bożego Narodzenia zmierza wiele świątecznych produkcji, jedną z nich jest serial 'Dash i Lily', którego zapowiedź zobaczyć możecie w dalszej części artykułu.

fot. netflix

W te świeta odważ się zakochać. Fabuła Dash i Lily opiera się o bestseller listy New York Timesa pt. Księga wyzwań Dasha i Lily autorstwa Rachel Cohn i Davida Levithana. Cykl składa się z dwóch tomów. Drugi nosi tytuł 12 dni świąt Dasha i Lily.

Przeciwieństwa się przyciągają — cyniczny Dash i pogodna Lily wymieniają się wiadomościami i wyzwaniami ukrytymi w wędrującym po całym Nowym Jorku czerwonym notesie.

W rolach głównych występują Austin Abrams znany z serialu Euforia oraz Midori Francis.

Tak brzmi oficjalny opis książkowej fabuły:

Zainspirowana przez szczęśliwie zakochanego brata, szesnastoletnia Lily zostawia czerwony notatnik pełen wyzwań na ulubionej półce w swojej ulubionej księgarni. Notes czeka na odpowiedniego chłopaka, który odważy się podjąć grę. Ciekawski, ironiczny, lekko cyniczny Dash nie boi się zagadek – Księga Wyzwań staje się dla niego odskocznią od codzienności, której nieświadomie szukał. Dash i Lily urządzają podchody na wielką skalę – szukają notesu (i siebie) po całym Manhattanie. Podczas gry zaczyna rodzić się uczucie. Tylko czy na żywo zrobią na sobie równie dobre wrażenie, co na papierze? To może okazać się największym wyzwaniem…

Premiera serialu już 10 listopada 2020 roku na Netflix.

Źrodło: youtube.com/netflixpolska

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…