Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Losy 3. sezonu serialu ''Mindhunter'' nadal bardzo niepewne 0

Złe wieści dla fanów serialu Mindhunter. Jak wiadomo już jakiś czas temu został on zawieszony z powodu zaangażowania twórcy tej kryminalnej produkcji Davida Finchera w reżyserię swojego pierwszego filmu dla Netflixa Mank, a aktorzy nie otrzymali przedłużeń swoich kontraktów. Teraz po kilku miesiącach Fincher ponownie zabrał głos w tej sprawie.

fot. netflix

W jednym z ostatnich wywiadów Fincher przyznał, iż stworzenie kolejnego sezonu Mindhuntera jest obecnie bardzo mało prawdopodobne. Głównym powodem jest bardzo kosztowna i czasochłonna produkcja. Prawdopodobnie serial nie zdobył wystarczającej liczby widzów, aby platformie Netflix opłacało się przedłużać go na kolejny trzeci sezon. Także nic tylko oczekiwać oficjalnych wieści o jego anulowaniu.

Mindhunter był dla mnie dużym projektem. To 90-godzinny tydzień pracy. Pochłaniał wszystko w moim życiu. Kiedy skończyłem oba sezony byłem dość wyczerpany i nie wiem czy mam w sobie teraz tyle siły, aby przetrwać trzeci sezon.

powiedział Fincher

Był to bardzo kosztowny serial, patrząc na widownię jaką zebrał. Nie sądzę, żeby udało nam się zejść z kosztów. Trzeba być realistą – dolary muszą się zgadzać.

dodał

Oba dotychczasowe sezony dostępne są na platformie Netflix.

Źrodło: ew.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…