Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Premiery polskich filmów również zostają przełożone - ''Small World'', ''Magnezja'', ''Listy do M 4'' dopiero w 2021 roku 0

Niestety, ale nadchodzi nieuniknione. Już nie tylko zagraniczne wielkie kinowe widowiska zmieniają daty swoich premier. Takie decyzje podjęto również i w naszym kraju. Obecnie wiemy, iż w tym roku do kin nie wejdą trzy oczekiwane filmy. To Small World Patryka Vegi, Magnezja Macieja Bochniaka i 4 część świątecznej komedii Listy do M.

fot. materiały prasowe

O zmianie daty premiery Magnezji reżyser poinformował na swoim koncie na Facebooku. Film wejść do kin miał 20 listopada 2020 roku. Nowa data nie została jeszcze ustalona.

Przykro mi, ale Magnezja nie wejdzie 20 listopada do kin. W obecnych warunkach epidemicznych to zwyczajnie nie jest możliwe. Nowej daty premiery na razie nie jestem w stanie podać, ale mam nadzieje, że nastąpi to jak najszybciej.

napisał Bochniak

Listy do M 4 będące typowo świąteczną produkcją zadebiutować miały już 4 listopada br. Tak się jednak nie stanie. Nowej daty jeszcze nie podano. Prawdopodobnie oscylować będzie ona w okolicach przyszłych Świąt Bożego Narodzenia.

W tym roku nie pójdziemy także na najnowsze dzieło Patryka Vegi Small World. Produkcja ta opowiadająca o handlu dziećmi zadebiutować miała 4 grudnia 2020 roku. Nową datą premiery jest 9 kwietnia 2021 roku.

Co o tym sądzicie? Uważacie, że w obecnej sytuacji takie przesuwanie premier jest dobrym posunięciem, szczególnie jeśli chodzi o polskie filmy, które dotychczas można powiedzieć wobec braku amerykańskich hitów filmowych, utrzymywały nasze kina?

Źrodło: kultura.onet.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…