Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Oryginalne gwiazdy ''Parku Jurajskiego'' na zdjęciu zza kulis ''Jurassic World: Dominion'' 0

Produkcja filmowa w obecnych czasach jest naprawdę trudnym zadaniem. Co rusz zostaje ona wstrzymywana przez wykrycie u kogoś koronawirusa. Takie problemy ma również reżyser Colin Trevorrow, który odpowiada za trzecią część z serii Jurassic World. Ogłosił on właśnie, iż ekipa po kolejnym zawieszeniu prac na planie powróciła do kręcenia. Wraz z tą informacją opublikował zdjęcie z trójką oryginalnych aktorów występujących w Parku Jurajskim.

fot. materiały prasowe

Na poniższym zdjęciu widzimy Sama Neilla, Laurę Dern i Jeffa Goldbluma, którzy po latach powracają do słynnej serii o dinozaurach i odegrają w niej ważne role.

Obsada i ekipa 'Jurassic World' wraca do pracy, a duch legendy czuwa nad nimi podczas wspólnego tworzenia.

powiedziała osoba z Amblin Entertainment

W obsadzie trzeciej części powrócą Chris PrattBryce Dallas Howard oraz Jake JohnsonOmar SyBD WongDaniella PinedaJustice Smith i Isabella Sermon. Jeśli chodzi o nowe twarze to zobaczymy DeWandę WiseMamoudou AthieScott Haze i Dichen Lachman. Jednym z producentów jest Steven Spielberg.

Akcja Dominion rozgrywać będzie się tuż po wydarzeniach z filmu Jurassic World: Upadłe królestwo, kiedy to dinozaury wszelkiej maści rozpierzchły się po świecie. Z obydwóch stron barykady trwa walka o dominację: prehistoryczne gady walczą o przetrwanie w nowych warunkach, a ludzie jak zwykle próbują zapanować nad porządkiem natury.

Premiera filmu Jurassic World: Dominion zaplanowana jest na 10 czerwca 2022 roku. Pierwotnie film zadebiutować miał 11 czerwca 2021 roku.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

sernik6

Bardzo czekam.

Proszę czekać…