Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Joe Manganiello powtórzy rolę Deathstroke'a w "Lidze Sprawiedliwości" 0

Po zaskakujących doniesieniach o powrocie Jokera do DC Extended Universe za sprawą angażu Jareda Leto przy dokrętkach Ligi Sprawiedliwości, mamy dla Was kolejne ciekawe informacje.

Jared Leto nie będzie jedynym, który otrzyma szansę powrotu. W filmie pojawi się także Joe Manganiello, który jeszcze raz zagra złoczyńcę znanego, jako Deathstroke. To ogłoszenie może zwiastować zdecydowanie dłuższą wizytkę Slade’a Wilsona na ekranie, aniżeli miało to miejsce ostatnim razem. Wówczas czarny charakter na moment pojawił się w scenie po napisach, aby porozmawiać z Lexem Luthorem.

Joe Manganiello, podobnie, jak Jared Leto, dołączy do Bena Afflecka, Raya Fishera i Amber Heard, którzy będą pracowali nad dokrętkami Ligi Sprawiedliwości.

Podobno łączna kwota jaką Warner Bros. Pictures musi przeznaczyć na prace nad #SnyderCut to 70 mln dolarów. Dzięki tym pieniądzom reżyser może dokręcić potrzebny materiał, ukończyć efekty specjalne oraz zmontować w odpowiedni sposób całą produkcję. "Nowa" Liga Sprawiedliwości zostanie wydana w przyszłym roku w serwisie HBO Max. Film zostanie podzielony na cztery części – każda będzie trwała godzinę.

Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Źrodło: ComingSoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…