Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Luke Hemsworth chce dołączyć do Kinowego Uniwersum Marvela jako Wolverine 0

Luke Hemsworth, czyli aktor, którego możecie kojarzyć z serialu Westworld, wyraził swoje zainteresowanie dołączeniem do MCU. Mężczyzna chciałby zagrać superbohatera, którego jeszcze do niedawna na ekranie portretował jego rodak.

Po premierze Nowych mutantów, Walt Disney i Marvel Studios mogą wreszcie skupić się na nowym otwarciu dla mutantów na wielkim ekranie. W tym celu studio będzie potrzebowało aktora, który wcieli się w Wolverine’a. Od miesięcy trwają spekulacje na temat tego castingu. Nowym kandydatem, który pojawił się na horyzoncie jest Luke Hemsworth, aktor doskonale znany fanom serialu Westworld.

Luke, którego brat Chris występuje w MCU jako Thor, miał okazję udzielić wywiadu, w którym stwierdził, że postać Rosomaka jest idealna właśnie dla niego.

Bardzo bym chciał go zagrać. Dorastałem wraz z nim. Nauczyłem się rysować dzięki temu komiksy, poprzez ich kopiowanie w wieku 10 lat. Jednym z wielkich był Spawn, uwielbiałem postać od Todda McFarlane’a. Później był Batman – stoczyłbym walkę z Pattinsonem o te rękawice. I Wolverine! Myślę: "Dalej, dalej kolego, dajcie to innemu Australijczykowi!". Bym musiał zapuścić kilka włosów na klacie, ale jestem gotowy na Wolverine’a.

mówi aktor

Problemem tego aktora może być jednak wiek. W tym roku Luke Hemsworth skończy już 40 lat i raczej wątpliwe, aby Walt Disney chciał aktora w tym wieku do zagrania postaci, z którą na pewno będą wiązali przyszłość.

A Wy co myślicie?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…