Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Przyszłość, roboty wychowują ostatnie ludzkie dziecko - oto fabuła nowego anime Netflixa ''Eden'' 0

Netflix zaprezentował teaserową zapowiedź swojego pierwszego oryginalnego anime produkcji japońskiej. To serial Eden, w którym przyszłość dla ludzkiej rasy nie prezentuje się zbyt kolorowo.

fot. netflix

Akcja serialu rozgrywa się w dalekiej przyszłości, kiedy to na świecie nie ma już ludzi, a w mechanicznej metropolii o nazwie Eden 3 żyją tylko i wyłącznie roboty. Tak przynajmniej do tej pory było. Pewnego dnia dwa roboty nieoczekiwanie znajdują przysłaną skądś ludzką dziewczynkę imieniem Sara. Wiedząc jakie podejście do ludzi mają inni mieszkańcy miasta decydują się jednak ja przygarnąć i wychować. Ta decyzja odmieni losy świata.

Poniżej wspomniana zapowiedź. Jak Wam się podoba?

Za reżyserię Eden odpowiada Yasuhiro Irie, a za projekt koncepcji Toshihiro Kawamoto i Christophe Ferreira. Autorem scenariusza jest Kimiko Ueno. Justin Leach pełnił funkcję producenta. W głosowej obsadzie znajdują się Marika Kono jako Sara, Kentaro Ito jako E92, Kyoko Hikami jako A37 i Koichi Yamadera jako Zero.

Premiera serialu zaplanowana jest na maj 2021 roku. Pierwotnie produkcja swoją premierę miała mieć jesienią br. Eden składać się ma z czterech odcinków.

Źrodło: animenewsnetwork.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…