Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Pierwsze spojrzenie na głównego antagonistę 3. sezonu ''Titans'' Red Hooda 0

Jak już wiemy w trzecim sezonie serialu Titans powróci bohater zwany Red Hood, w którego ponownie wcieli się Curran Walters. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia, na których zobaczyć możemy tego bohatera w pełnej okazałości.

fot. materiały prasowe

Fani serialu Titans z pewnością niecierpliwie czekają na 3. sezon, którego produkcja niedawno się rozpoczęła. Aby osłodzić im czas oczekiwania postanowiono ujawnić wygląd kostiumu jednego z antagonistów. Jak Wam się on podoba?

Poniżej w lepszej jakości.


W kolejnych odcinkach przygód młodych superbohaterów pojawią się oprócz Red Hooda także Strach na wróble i Barbara Gordon. Jason Todd już na stałe przyjmie postać antagonisty zwiącego się Red Hood. Będzie on głównym zagrożeniem w 3. sezonie dla naszych superbohaterów, bowiem całym sobą skupi się na tym, aby pokonać swoich dawnych przyjaciół.

Jeśli chodzi zaś o dwójkę pozostałych nowych bohaterów to Barbarę Gordon poznamy jako byłą Batgirl zajmującą stanowisko komisarza policji, a Strach na wróble zamknięty będzie w Arham Asylum, skąd pomagać będzie policji jako konsultant. Akcja trzeciego sezonu przeniesie nas z San Francisco do Gotham City.

Titans stworzone przez DC Universe teraz przenosi się do HBO Max. Dwa pierwsze sezony w tym serwisie dostępne będą od 1 listopada 2020 roku.

Źrodło: ComingSoon, Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…