Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

George Clooney w zwiastunie "Nieba o północy" 0

Platforma Netflix zaprezentowała pierwszy oficjalny zwiastun filmu Niebo o północy.

Postapokaliptyczna opowieść, w której naukowiec Augustine (George Clooney) samotnie pracujący na Arktyce stara się powstrzymać Sully (Felicity Jones) i resztę lecących z nią astronautów przed powrotem do domu, gdy na świecie dochodzi do tajemniczej katastrofy.

George Clooney reżyseruje adaptację głośnej książki Lily Brooks-Dalton "Dzień dobry, północy", a na ekranie poza Felicity Jones towarzyszą mu David Oyelowo, Kyle Chandler, Demián Bichir i Tiffany Boone.

Premiera na Netflix już 23 grudnia.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Khaosth

Ciekawe że Netflix nawet u nas tak ładnie otworzył się na dystrybucję kinową. Był "Proces siódemki z Chicago", w zapowiedziach czekają "Elegia dla bidoków" i "Mank", a teraz Gutek zapowiada że i film Clooneya trafia do kin. Podoba mi się takie podejście i mam nadzieję że to początek wieloletniego trendu.

PolepioneKadry

Suburbicon za mocno zalatywał Coenami (choć ostatnia scena wg mnie była świetna i mówiła więcej, niż niektóre całe dokumenty analizujące społeczności), przeciętni Obrońcy Skarbów. Chciałbym, żeby Clooney zrobił coś na poziomie Good Night and Good Luck, który był niesamowitym ukazaniem odwagi dziennikarstwa w tamtym czasie i tego jak prawdziwi dziennikarze potrafili faktycznie wpływać na kształtowanie się opinii publicznej.

Proszę czekać…