Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jennifer Lopez i Armie Hammer gwiazdami komedii akcji "Shotgun Wedding" 0

Jennifer Lopez i Armie Hammer zagrają główne role w komedii akcji zatytułowanej "Shotgun Wedding", która powstanie dla wytwórni Lionsgate.

Reżyserem filmu został Jason Moore, czyli człowiek odpowiedzialny za Pitch Perfect. Scenariusz do "Shotgun Wedding" przygotowali Mark Hammer i Elizabeth Meriwether.

Magnetyzm, który posiadają Jennifer i Armie, osobno czy razem, sprawia, że są oni idealnym duetem do tego typu komedii. Oboje są niesamowicie zabawnymi aktorami, którzy dodatkowo mogą zagrać w filmie akcji. To co będzie wyróżniało ten film to chemia pomiędzy nimi, która będzie rozsadzała ekran. Nie będzie można oderwać od nich wzroku.

powiedziała producentka Erin Westerman

Głównymi bohaterami historii będą Darcy i Tommie, którym wreszcie udaje się zebrać swoje bardzo uparte rodziny na ślubie. W pewnym momencie para zaczyna tchórzyć i zastanawiać się czy jest to, aby dobra decyzja. Sytuacja pogarsza się zdecydowanie, gdy życie wszystkich zgromadzonych ludzi zaczyna być w niebezpieczeństwie – uczestnicy wesela zostają wzięci za zakładników.

Jednym z producentów wykonawczych filmu jest Ryan Reynolds. Na razie nie wiadomo, kiedy wystartują zdjęcia do "Shotgun Wedding".

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…