Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Thriller ''Born to be Murdered'' z Alicią Vikander trafia do Netflix 0

Netflix nabył prawa do thrillera Born to Be Murdered, w którym w głównej role wcielają się John David Washington i Alicia Vikander.

fot. materiały prasowe

Oprócz wspomnianej wyżej dwójki w obsadzie znajdują się także Vicky Krieps i Boyd Holbrook. Za reżyserię thrillera odpowiada Ferdinando Cito Filomarino. Pracował on na scenariuszu autorstwa swojego i Kevina Rice'a. Producentem wykonawczym został Luca Guadagnino.

Fabuła filmu koncentruje się na parze, która przebywa na wakacjach w Atenach. Wskutek dziwnych okoliczności zostaje ona wplątana w pewną nieciekawą sprawę niosącą za sobą tragiczne w skutkach konsekwencje.

John David Washington to aktor, którego w tym roku podziwiać mogliśmy w filmie Nolana Tenet. Wystąpił także w dramacie Czarne Bractwo. BlacKkKlansman. Za rolę w tej produkcji otrzymał nominację do Złotego Globu. Z kolei Vikander szerokiej publiczności dała się poznać jako Lara Croft w filmie Tomb Raider z 2018 roku. W ostatnim czasie zagrała w kryminale Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi, wcieliła się w feministkę Glorię Steinem w filmie Gloria Steinem Moje życie w drodze, a także wystąpiła w biograficznym dramacie Dziewczyna z portretu, za który to otrzymała Oscara.

Premiera filmu Born to Be Murdered zaplanowana jest na 2021 rok.

Źrodło: variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…