Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Respect'' i sequel ''Tomb Raidera'' ze zmianą daty premiery 0

Panująca pandemia koronawirusa dalej krzyżuje plany wytwórni filmowych i zmusza studia do zmian w kalendarzu premier. Najnowsze zmiany wprowadziło właśnie studio MGM, które zdecydowało o najbliższej przyszłości filmu Respect i kontynuacji widowiska Tomb Raider.

Fani Arethy Franklin o której życiu traktować ma biograficzny film Respect będą musieli poczekać dużo dłużej na tą produkcję. Pierwotnie miała ona zadebiutować w październiku, jednak zdecydowano się przełożyć premierę na styczeń 2021 roku. Teraz patrząc na obecną sytuację data ta również jest mało pewna. Z tego względu MGM postanowiło podjąć kolejną trudną decyzję i wyznaczyć nowa datę premiery aż za siedem miesięcy. Respect pojawi się w kinach dopiero 13 sierpnia 2021 roku.

Z kolei sequel widowiska z 2018 roku Tomb Raider z Alicią Vikander w roli głównej, jak na razie całkowicie usunięty został z kalendarza premier. Nic dziwnego, bowiem jego produkcja rozpocząć ma się dopiero na początku przyszłego roku, a wobec tego planowana data premiery na 19 marca byłaby nierealna. W związku z tym, iż nie wiadomo jak będą toczyć się prace na planie, studio postanowiło na razie nie podawać żadnej daty premiery. Możemy jednak podejrzewać, iż kontynuacji w 2021 roku raczej się nie doczekamy.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…