Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Sacha Baron Cohen uważa, że Maria Bakalova zasługuje za rolę w "Boracie 2" na oscarową nominację 0

Sacha Baron Cohen uważa, że Maria Bakalova, która zagrała główną rolę żeńską w kontynuacji Borata, zasługuje na oscarową nominację.

W zeszłym tygodniu w ofercie platformy streamingowej Amazon Prime Video pojawił się film zatytułowany Kolejny film o Boracie. Jest to kontynuacja popularnej produkcji z 2006, w której Sacha Baron Cohen wciela się w postać kazachskiego dziennikarza marzącego o tym, aby jego kraj stał się potęgą na miarę Stanów Zjednoczonych. W sequelu na ekranie partneruje mu nieznana do tej pory szerszej publiczności Maria Bakalova, która wciela się w postać 15-letniej córki Borata – Tutar.

Ona jest niesamowitą aktorką. Przesłuchaliśmy 600 młodych kobiet z całego świata i ona była przezabawna. Jest jedną z najodważniejszych aktorek w historii. Jeśli ona nie zasłuży na nominację do Oscara, to będzie to jakaś parodia.

powiedział Sacha Baron Cohen

W mediach społecznościowych można znaleźć komentarze fanów, którzy twierdzą, że Maria Bakalova jest prawdziwą gwiazdą tego filmu i kradnie każdą scenę Cohenowi. Oczywiście uwielbienie fanów nie wystarczy, aby otrzymać nominację do Oscara, ale dobra prasa na pewno jest przydatna.

A czy Wy mieliście już okazję zobaczyć Kolejny film o Boracie? Jeśli tak, to co sądzicie o kreacji aktorskiej Marii Bakalovej?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…