Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Stardust" - zwiastun filmu biograficznego o Davidzie Bowiem 0

IFC Films zaprezentowało oficjalny zwiastun filmu zatytułowanego Stardust, który jest biograficzną produkcją opowiadającą o Davidzie Bowiem.

David Bowie to jedna z najbardziej znaczących legend w historii muzyki. W 1971 roku 24-letni, raczkujący dopiero w muzycznym biznesie David Bowie (w tej roli Johnny Flynn) zostaje wysłany do Stanów Zjednoczonych, aby promować swoją najnowszą płytę, "The Man Who Sold the World". Zostawiając swoją ciężarną żonę Angie (Jena Malone), Bowie i jego zespół wyruszają w trasę promocyjną od jednego amerykańskiego wybrzeża do drugiego. W trakcie tej podróży zobaczymy inspiracje, które sprawiły, że muzyk zdecydował się na stworzenie jednej z najsłynniejszych kulturalnych ikon i zarazem swoje alter ego – Ziggy’ego Stardusta.

Oprócz zapowiedzi wideo pokazano także oficjalny plakat promujący film:

Premiera filmu miała odbyć na tegorocznym Tribeca Film Festival, jednak pandemia koronawirusa na świecie pokrzyżowana plany twórcom, producentom oraz organizatorom festiwalu. Zamiast tego Stardust 25 listopada zadebiutuje w serwisach VOD oraz wybranych kinach. Jak oceniacie zwiastun filmu?

Źrodło: IFC Films

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Bercik022

MEEEGA PLAKAT!!!, ciekaw jestem czy będzie możliwe nabycie go gdzieś po premierze.

Chemas

Jestem pod wrażeniem, wreszcie jakaś konkretna filmowa (nie serialowa) nowość. I tu wierzę, że będzie to coś dobrego.

Bercik022 Chemas

@Chemas wkurza trochę, że takie filmy nie da rady obejrzeć w kinach przez to co się dzieje ;/

Chemas Bercik022

@Bercik022 Niestety, ale masz rację, trudno, a tą pozycję jak najbardziej w kinie. Co do plakatu, czy też zwiastunu może, masz rację, jest super.

Proszę czekać…