Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Alternatywne Tokio i mrożąca krew w żyłach gra - to wszystko znajdziecie w nowym serialu Netflixa ''Alice in Borderland'' 0

Już w grudniu na platformie Netflix zawita mrożące krew w żyłach widowisko o hollywoodzkim rozmachu. Mowa o serialu Alice in Borderland, będącym adaptacją popularnej mangi autorstwa Haro Aso. W sieci pojawiła się pełna zapowiedź tej produkcji, z którą zapoznać możecie się w dalszej części tego artykułu.

fot. sojapan

Za serial odpowiada Shinsuke Sato, reżyser znajdującego się na platformie Netflix filmu Bleach. W obsadzie aktorskiej znajdują się Kento Yamazaki jako Ryohei Arisu, Tao Tsuchiya jako Yuzuha Usagi, Yuki Morinaga jako Chota, Nijiro Murakami, Keita Machida jako Karube, Ayaka Miyoshi, Aya Asahina oraz Ayame Misaki.

Głównym bohaterem serialu jest Ryohei Arisu, uczeń liceum poirytowany swoim nudnym codziennym życiem. Kiedy pewnej nocy wraz ze swoimi przyjaciółmi Karube i Chota wyrusza w miasto, aby doskonale się bawić, wydarza się coś nieoczekiwanego. Niebo zostaje pokryte gigantycznymi fajerwerkami, a trójka przyjaciół po odzyskaniu świadomości odkrywa, iż znajduje się w jakiejś dziwnej wersji Tokio. Aby przeżyć zmuszeni są do udziału w niebezpiecznych grach. Teraz walczą nie tylko o powrót do własnego świata, ale i o życie.

Premiera serialu już 10 grudnia 2020 roku. Czekacie?

Źrodło: youtube.com/netflixpolska

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…