Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Genndy Tartakovsky pracuje nad nowym serialem animowanym 0

Genndy Tartakovsky, twórca takich animacji jak Primal, Samuraj Jack czy Laboratorium Dextera pracuje nad nowym animowanym projektem, który powstaje dla HBO Max i Cartoon Network. Serial nosi tytuł Unicorn: Warriors Eternal.

fot. materiały prasowe

Produkcja ta traktować będzie o nadprzyrodzonych zjawiskach, a całość inspirowana ma być mitami i legendami z całego świata. Główni bohaterowie to starożytni superbohaterowie, którzy po wielu latach budzą się w ciałach nastolatków. Ta gwałtowna zmiana mocno osłabia ich moce i powoduje zaniki pamięci. Herosi jednak muszą wziąć się w garść, bowiem ich zadaniem jest ochronić świat przed nadchodzącą złowieszczą siłą. Bycie jednak w ciele nastolatka wiąże się dla nich także z wieloma emocjonalnymi wzlotami i upadkami, czyli z wszystkim tym z czym musi zmierzyć się każdy z nas będąc w w wieku dojrzewania.

Produkcja ma przedstawić nowemu pokoleniu fanów wizjonerską twórczość Genndy’ego w jedynym w swoim rodzaju serialu, w którym każdy z rodziny znajdzie coś dla siebie.

powiedział Tom Ascheim, prezes Cartoon Network

Jestem zaszczycony móc stworzyć nowy serial animowany dla HBO Max i Cartoon Network i rozpocząć nową relację, która sprzyja odważnym i oryginalnym historiom. Unicorn: Warriors Eternal będzie niesamowicie fajny i szalony. Nie mogę się doczekać, aż ludzie to zobaczą.

powiedział Tartakovsky

Poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się pierwsza grafika promująca serial.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…