Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

HBO Max zamawia nowe "Przygody Animków" 0

Miasteczko Acme Acres powraca. Cartoon Network i HBO Max doszły do porozumienia z Amblin Television w sprawie nowego serialu animowanego o Animkach.

Na łamach platformy pokazywany będzie nowy serial animowany zatytułowany Tiny Toons Looniversity, który będzie oczywiście kontynuował przygody postaci znanych z produkcji Przygody Animków. Nowy cykl będzie liczył sobie na razie dwie serie i każdy epizod będzie trwał około 30 minut.

"Tiny Toons Looniversity" uchwyci cały wywrotny i inteligentny humor, który uczynił "Przygody Animków" tak wyjątkową serią. Starzy i nowi widzowie ponownie będą się śmiali z przygód tych postaci.

powiedział Tom Ascheim, prezes Warner Bros. Global Kids

Erin Gibson została showrunnerką produkcji. Dodatkowo będzie pełniła funkcję producentki wykonawczej wraz z Nate'em Cashem i Stevenem Spielbergiem.

Tym razem Babs, Buster Bunny i reszta gangu podążają za swoimi komediowymi ambicjami aż do Acme Looniversity – szanowanej instytucji wyższej edukacji, gdzie młodzi marzyciele stają się zawodowymi postaciami z kreskówek. Tutaj nawiązują ze sobą długotrwałe przyjaźnie i doskonalą swoje kreskówkowe rzemiosło, ucząc się pod okiem największych postaci z kreskówek w historii Looney Tunes.

Źrodło: ComingSoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…