Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Tom Holland dostał scenariusz "Spider-Mana 3" i nie zamierza sypać spoilerami 0

Ostatnie doniesienia związane ze Spider-Manem 3 sprawiają, że jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych projektów Marvel Cinematic Universe. Potwierdzono, że na ekranie pojawią się Doktora Strange oraz Electro, a wiele wskazuje na to, że twórcy mają jeszcze kilka niespodzianek dla fanów.

Odtwórca głównej roli, czyli Tom Holland wyjawił za pośrednictwem social mediów, że otrzymał już scenariusz do filmu o Człowieku Pająku.

Hej, wróciłem właśnie do domu i dostałem pewną paczkę. W środku był iPad, a na nim scenariusz. Tym scenariuszem jest "Spider-Man 3". Nie mam zamiaru mówić nic więcej na ten temat, ponieważ odrobiłem lekcje. Mam zamiar to teraz przeczytać i nie mogę się już doczekać.

napisał aktor

Jeśli chodzi o spoilerowanie, to Tom Holland miał lekko nadszarpniętą reputację. Nie raz i nie dwa zdarzało mu się w przeszłości powiedzieć kilka słów na dużo, co na pewno zostało niezbyt dobrze odebrane przez włodarzy Marvel Studios oraz twórców filmów, w których zobaczyliśmy Spider-Mana. Obecnie Holland jest już całkiem doświadczonym hollywoodzkim gwiazdorem i raczej nie jest możliwe, aby ponownie wyjawił jakiś detal dotyczący historii, którą ujrzymy na ekranie.

Prace nad Spider-Manem 3 wystartowały oficjalnie na początku tego miesiąca w Atlancie. Na miejscu jest już Tom Holland, który zakończył prace nad Uncharted i ludziom odpowiedzialnym za widowisko Marvela nie pozostaje nic innego, jak rozpocząć główne zdjęcia do filmu.

Pierwotnie Spider-Man 3 miał wejść do kin w lipcu 2021 roku. Z powodu pandemii koronawiusa premiera została przełożona na 17 grudnia 2021 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…