Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Klub opiekunek'' dostaje zielone światło na 2. sezon 0

Młodzieżowy serial Netflixa Klub opiekunek otrzymał od serwisu zgodę na produkcję drugiego sezonu. Platforma taką decyzję podjęła cztery miesiące po premierze pierwszego dziesięcioodcinkowego sezonu.

Serial ten oparty jest na bestsellerowej serii książek autorstwa Ann M. Martin, których nastoletnie bohaterki postanowiły zostać opiekunkami do dzieci.

Kristy Thomas, Mary-Anne Spier, Claudia Kishi, Stacey McGill i Dawn Schafer to najlepsze przyjaciółki, które postanawiają zostać profesjonalnymi opiekunkami do dzieci i zakładają w tym celu specjalny klub. Oprócz trudności związanych z rozkręceniem biznesu, przychodzi im też mierzyć się ze szkolnymi problemami i bolączkami dojrzewania.

W głównych rolach młodziutkie Sophie GraceMalia BakerMomona Tamada, Shay RudolphXochitl Gomez. Oprócz nich w obsadzie są także Alicia Silverstone (Domek w górach) i Mark Feuerstein, znany z serialu Bananowy doktor. Pomysłodawczynią scenariusza do serialu i showrunnerką jest Rachel Shukert. Funkcję reżysera i producenta wykonawczego piastuje Lucia Aniello.

Serial Netflixa nie jest pierwszą ekranizacją popularnej serii książek. W 1990 roku powstał już serial na ich podstawie zatytułowany Klub Baby-Sitters, a w 1995 roku pełnometrażowy film Koleżanki.

Mieliście okazję zapoznać się już z Netflixowską ekranizacją? Co o niej sądzicie?

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…