Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Michael Myers powraca w zwiastunie "Halloween zabija" 0

Laurie Strode, czyli nastoletnia opiekunka do dzieci, która obecnie jest mszczącą się babcią, powraca w zwiastunie horroru Halloween zabija, najnowszej odsłonie kultowej serii slasherów o morderczym Michaelu Myersie.

W sieci zadebiutował klip zapowiadający nadejście Michaela Myersa. Laurie Strode ponownie będzie musiała stanąć oko w oko z brutalnym zabójcą. Oryginalny film Johna Carpentera z 1978 roku przedstawił widzom Michaela Myersa, chorego psychicznie pacjenta, który sieją spustoszenie w fikcyjnym mieście Haddonfield w stanie Illinois po ucieczce z więzienia w noc Halloween.

Halloween zabija jest bezpośrednią kontynuacją filmu z 2018 roku, w którym Laurie zmaga się z zespołem stresu pourazowego po wydarzeniach związanych z morderczym szałem Myersa, którego doświadczyła wiele lat temu. Slasher był przed dwoma laty ogromnym hitem kasowym, zarabiając 255 milionów dolarów na całym świecie.

Za kamerą ponownie stanął David Gordon Green. Nick Castle powraca jako Michael Myers, a w obsadzie aktorskiej są także Judy Greer, Andi Matichak, Kyle Richards, Nancy Stephens i Charles Cyphers.

Halloween zabija pojawi się w kinach 15 października 2021 roku. Kolejna odsłona zatytułowana Halloween Ends zadebiutuje rok później – 14 października 2022 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Asmodeusz
niepotrzebny film

Proszę czekać…