Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Patrick Wilson wyreżyseruje piątą część serii "Naznaczony" 0

Patrick Wilson zamierza zadebiutować jako reżyser. Popularny aktor stanie za kamerą piątej części serii "Naznaczony".

Blumhouse Productions ogłosiło, że w 2022 roku do kin wejdzie film "Insidious 5". Dodatkowo podano informację, że reżyserem filmu będzie Patrick Wilson, dla którego jednocześnie będzie to reżyserski debiut.

Jestem zaszczycony i podekscytowany z faktu, iż stanę na czele kolejnej części "Naznaczonego", która zapewni niesamowitą szansę na pokazanie wszystkiego przez co Lambertsowie przeszli dekadę temu, a także poradzenie sobie z konsekwencjami ich wyborów. Reżyseria filmu to dla mnie moment zatoczenie kręgu, zarówno pod względem zawodowym, jak i osobistym. Kontynuujmy opowiadanie tej przerażającej i nawiedzonej historii!

oświadczył Patrick Wilson

Franczyza "Naznaczony" odniosła wielki kasowy sukces. Na dotychczasowe cztery filmy wydano zaledwie 26,5 miliona dolarów, co przy zarobkach sięgających łącznie 540 milionów dolarów daje nam naprawdę solidny wynik.

Scott Teems napisał scenariusz horroru "Insidious 5". Kontynuacja będzie rozgrywała się 10 lat po wydarzeniach znanych z Naznaczony: Ostatni klucz. Josh Lambert wyśle swojego syna Daltona (w tej roli Ty Simpkins) na studia.

Na razie nie podano informacji, kiedy wystartują zdjęcia do filmu. Bardzo możliwe, że Patrick Wilson wejdzie wraz z ekipą zdjęciową na plan na początku przyszłego roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…