Dennis Hopper dołącza do serialu Crash 0

Rozszerza się obsada serialu oskarowej ekipy filmu Crash.

Dennis Hopper dołącza do serialu nakręconego na podstawie oskarowego filmu z 2004 roku – „Crash” („Miasto Gniewu”).

!http://gfx1.fdb.pl/vfa7ds(Plakat filmu )!

Serial będzie składał się z 13 jednogodzinnych odcinków. Będziemy w nich śledzić przeplatające się losy wszystkich bohaterów, mieszkańców Los Angeles. Będzie poruszał problem tolerancji we współczesnej Ameryce oraz będzie próbą zrozumienia, do czego może doprowadzić pragnienie spełnienia amerykańskiego snu. Bohaterowie będą na siebie wpadać, ich losy będą się ze sobą łączyć, będą stawać twarzą w twarz z trudami codzienności i przeszkodami, które stają na drodze do spełnienia tego snu.

Dennis Hopperwcieli się w postać Bena, weterana, niezależnego producenta muzycznego, który czeka na swój ostatni, wielki sukces. Serial ma bardzo ciekawą i znaną obsadę. Zagrają w nim również: Clare Carey (Jericho) jako Christine, sfrustrowana mama z Brentwood, żona odnoszącego sukcesy developera nieruchomości; Luis Chavez (Ocean's Thirteen, Terminator: The Sarah Connor Chronicles) jako Cesar, biedny imigrantan, który udaje się w brutalną podróż do Ameryki; Ross McCall (Band of Brothers, CSI:NY) w roli Kenny’ego, gliniarza bardziej zainteresowanego pościgami niż pracą biurową; Jocko Sims (Dreamgirls) zagra Anthony’ego, kierowcę Bena; Brian Tee (Grey's Anatomy, Zoey 101) wcieli się w rolę Eddie’ego, koreańsko-amerykańskiego emigranta, który pracuje jako sanitariusz w karetce; Arlene Tur (Grey's Anatomy) jako Bebe, była aktorka, która zostaje policjantką. Wkrótce poznamy pozostałych aktorów.

Serial powstaje dla Starz Entertainment oraz Lionsgate.

Pod przewodnictwem producenta wykonawczego Glena Mazzary nad filmem pracować będzie cała oskarowa ekipa: Paul Haggis, Bob Yari i Bobby Moresco oraz Don Cheadle, Tom Nunan, Mark Harris, Jorg Westerkamp i Thomas Becker.

Scenariusz powstanie dzięki Frankowi Renzulli (Rodzina Soprano) oraz Tediemu Mannowi (Deadwood, Miami Vice).

Dystrybucja w USA przypadnie Starz Media’s Anchor Bay Entertainment, na świecie dystrybucją zajmie się Lionsgate.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…