Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowy wygląd Steppenwolfa - zobaczcie zwiastun "Ligi Sprawiedliwości" 0

HBO Max opublikowało nową zapowiedź Ligi Sprawiedliwości, która w całości będzie wizją Zacka Snydera. Tym razem zapowiedź została pokazana w kolorze i prezentuje nam kilka nowych ujęć.

Jedną z nowości, która zostanie zaprezentowana w reżyserskiej wersji Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera jest jeden z głównych przeciwników tytułowej grupy, czyli Steppenwolf. Wygląd złoczyńcy, w którego wciela się aktor Ciarán Hinds będzie znacząco różnił się od tego, którego mogliśmy ujrzeć w wersji wykończonej przez Jossa Whedona.

Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź w kolorze (HBO Max prawdopodobnie przygotowuje również wersję filmu w czerni i bieli):

Dokrętki Ligi Sprawiedliwości kosztowały wytwórnię Warner Bros. Pictures 70 mln dolarów. Pieniądze te zostały wykorzystane przez Zacka Snydera do odpowiedniego ukończenia montażu, poprawienia efektów specjalnych oraz dokręcenia brakującego materiału.

Na DC FanDome ujawniono, że film zadebiutuje na platformie streamingowej HBO Max w 2021 roku i podzielony na cztery godzinne części, które zostaną również wydane jako jeden czterogodzinny film. Na razie dokładna data premiery nie jest znana.

Jak oceniacie zwiastun pokazany przez HBO Max?

Źrodło: HBO Max

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

PawEl84

Lepszy pomysł niż wersja Whedon’a, bardziej mroczny, w ruchu bardzo korzystnie się prezentuje. Statycznie wychodzi gorzej, ale z tego co widać w zwiastunie "zbroja" Steppenwolf’a cały czas się porusza, jeśli tak będzie to niski render graficzny ze zdjęcia powyżej będzie niezauważalny. No nic trzeba poczekać na efekt końcowy, jeszcze szmat czasu do wypuszczenia filmu zostało. Mimo to sam fakt wydania go daje nadzieję na przyszłość w odniesieniu do podobnych produkcji. Studia filmowe może nie będą tylko patrzeć na czysty zarobek, ale na budowanie wiernej bazy fanów tak jak to się stało w przypadku Mrvel’a i zaczną dawać większą swobodę twórcom. Stąd pomimo wielu sceptyków i krytyków jeszcze nie obejrzanego filmu ja optymistycznie jestem nastawiony na projekcje. Pozdrowienia dla fanów filmów "komiksowych". "Niech moc będzie z wami???" – coś poknociłem to chyba nie z komiksu oryginalnie :D:P

Bercik022

Darkseid jest tak pięknie zrobiony, że mógł by zrobić spore zamieszanie w turnieju Mortal Kombat w 1995 roku.

"Ja im tego kotleta odgrzeje, a oni go zjedzą z uśmiechem"

Proszę czekać…