Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Batman: Soul of the Dragon" - zapowiedź nowej animacji z Mrocznym Rycerzem 0

Fani animowanego Batmana łączcie się – ten artykuł jest kierowany przede wszystkim do Was. Warner Bros. Home Entertainment zaprezentowało pierwszy oficjalny zwiastun nowej kreskówki, w której pojawi się Mroczny Rycerz. Produkcja nosi tytuł Batman: Soul of the Dragon.

Tym razem twórcy przenoszą akcje do lat 70., gdzie Bruce Wayne będzie musiał połączyć siły z dawnymi znajomymi w walce z organizacją dowodzoną przez niebezpiecznego wroga. Batman, Bronze Tiger, Lady Shiva, O-Sensei i Richard Dragon staną naprzeciwko Kobry.

W obsadzie głosowej filmu pojawili się:

Poniżej możecie rzucić okiem na zapowiedź filmu, którego jednym z producentów jest Bruce Timm. Film otrzymał kategorię wiekową R.

Reżyserem, jak i producentem Batman: Soul of the Dragon jest Sam Liu, który wykorzystał scenariusz autorstwa Jeremy'ego Adamsa. Wcześniej napisał on skrypt między innymi do filmu animowanego Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge.

Premiera Batman: Soul of the Dragon będzie miała miejsce 12 stycznia 2021 roku w wersji cyfrowej. Produkcja na nośnikach fizycznych pojawi się 26 stycznia 2021 roku.

Źrodło: IGN

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…