Wróżki wracają w zwiastunie "Godmothered" 0

Disney ujawnił oficjalny zwiastun nowej bajkowej komedii zatytułowanej Godmothered, za której sterami stoi Sharon Maguire odpowiedzialna za takie hity jak Dziennik Bridget Jones i Bridget Jones 3.

W głównych rolach występują Jillian Bell oraz Isla Fisher, a towarzyszą im m.in.Santiago Cabrera, June Squibb, Mary Elizabeth Ellis, Stephnie Weir, Jane Curtin i Utkarsh Ambudkar. Ten film z pewnością nie będzie dla wszystkich, ale wygląda niezaprzeczalnie uroczo i głupkowato.

Bohaterką filmu jest Eleanor, młoda, niedoświadczona wróżka, która rozpoczyna szkolenie w czasie świąt Bożego Narodzenia. Gdy dowiaduje się, że jej profesja zagrożona jest wyginięciem, postanawia pokazać światu, że ludzie wciąż potrzebują wróżek. Pewnego dnia trafia w jej ręce zagubiony list od dziewczyny imieniem Mackenzie, wróżka namierza ją i odkrywa, że ​​kobieta jest już 40-letnią samotną matką (Isla Fisher) pracującą w Bostonie. Eleanor postanawia sprawić, by ponownie poczuła znowu magię.

Scenariusz napisali Kari Granlund (Lady and the Tramp) i Melissa Stack (Inna kobieta). Film zadebiutuje na platformie Disney + już 4 grudnia.

Źrodło: firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…