Młodzi superbohaterowie w zapowiedzi "Będziemy bohaterami" Roberta Rodrigueza 0

Netflix ujawnił zabawny teaser nowego filmu Roberta Rodrigueza Będziemy bohaterami, to kolejny film przygodowy o superbohaterach stworzy z myślą o najmłodszych widzach.

Firm właściwie jest rodzajem kontynuacji uwielbianego przez Rodrigueza hitu Rekin i Lava – Przygoda w 3-D. Pełna akcji produkcja wyeżyserowana i napisana została przez wspomnianego Roberta Rodrigueza. Gwiazdami filmu są YaYa Gosselin, Pedro Pascal, Priyanka Chopra Jonas, Boyd Holbrook, Christian Slater, Chris McDonald i Adriana Barraza. Ten zwiastun to tylko pierwszy rzut oka, ale jest to dokładnie taka kontynuacja, której mogliśmy się spodziewać, z mnóstwem CGI i dziećmi.

Gdy najeźdźcy z kosmosu porywają ziemskich superbohaterów, ich dzieci zostają zabrane do rządowej kryjówki. Ale sprytna Missy nie cofnie się przed niczym, by uratować swojego ojca-superbohatera, Marcusa Moreno. Współpracuje z resztą superdzieci, aby uciec od tajemniczej rządowej opiekunki Granady. Jeśli chcą ocalić swoich rodziców, będą musieli współpracować, wykorzystując swoje indywidualne moce – od elastyczności, przez kontrolę czasu, po przewidywanie przyszłości – i stworzyć zespół spoza tego świata.

Premiera filmu zapowiedziane jest na 1 stycznia 2021 roku.

Źrodło: netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…