Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Javicia Leslie przywdziewa strój Batwoman na pierwszym teaserze promującym 2. sezon 0

The CW ujawniło światu pierwszy teaser 2. sezonu serialu Batwoman. Widzimy na nim aktorkę Javicię Leslie, która przywdziewa strój tytułowej bohaterki.

Javicia Leslie zastąpiła w drugim sezonie aktorkę Ruby Rose, która zrezygnowała z roli po pierwszej serii. Portretuje ona postać o imieniu Ryan Wilder. To kobieta, mająca około 25 lat, nie mająca określonego pochodzenia etnicznego. Jest całkowicie inna niż jej poprzedniczka przywdziewająca strój Batwoman – Kate Kane. Ryan jest sympatyczna, niechlujna, trochę nieogarnięta i całkowicie nieokiełznana.

Poniżej wspomniane wideo.

Leslie nie będzie jedyną nową twarzą w serialu Batwoman. Do obsady dołączył także Leah Gibson, który zagra bohatera o imieniu The Whisper – zabójcę pracującego na zlecenie Safiyah Sohail, w którą wcieli się Shivani Ghai. Dodatkowo w serialu zagra też Nathan Owens, który sportretuje Oceana – żołnierza i myśliciela o skomplikowanej przeszłości. Z kolei Alex Morf wcieli się w złoczyńcę Victora Zsasza. Postać tego antybohatera pojawiła się już w serialu Gotham i w filmie Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn.

Premiera 2. sezonu serialu Batwoman już 17 stycznia 2021 roku. Czekacie na dalsze przygody tej superbohaterki?

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…