Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

FOX prezentuje opisy poszczególnych epizodów i datę premiery bonusowych odcinków 10. sezonu ''The Walking Dead'' 0

Stacja FOX ogłosiła polską premierę sześciu nowych odcinków 10. sezonu postapokaliptycznego serialu The Walking Dead. Oprócz daty, w sieci pojawiły się także oficjalne opisy każdego z epizodów.

fot. AMC

Premiera dodatkowych odcinków 10. sezonu The Walking Dead odbędzie się 1 marca 2021 roku na antenie FOX, dzień po amerykańskiej premierze na AMC. W nowych odcinkach gościnnie pojawią się między innymi Robert Patrick jako Mays, Hilarie Burton Morgan jako Lucille oraz Okea Eme-Akwari jako Elijah.

Ostatnio w The Walking Dead byliśmy świadkami upadku Alfy i końca wojny Szeptaczy. Królestwo upadło, Hilltop zostało niemal całkowicie zniszczone, a Aleksandria opustoszała, gotując się do ostatecznej bitwy. Ci, którym udało się ocaleć, zostali uwięzieni i oddzieleni od siebie. Jednak w obliczu niemal pewnej śmierci zjednoczyli siły, pokonując Betę i eliminując zagrożenie ze strony hordy. W premierowych sześciu odcinkach zobaczymy Ocalałych, którzy próbują podnieść się po zniszczeniach jakich doznali od Szeptaczy. Lata walki dają im się we znaki, ujawniając traumy i odsłaniając ich najbardziej wrażliwe strony. Czy mimo wątpliwości wobec kondycji całej ludzkości, stanu ich społeczności i własnego zdrowia psychicznego, które ich trapią, uda im znaleźć wewnętrzną siłę, żeby przetrwać i wytrwać w przyjaźni i grupie?

Opisy sześciu bonusowych odcinków:

Odcinek 17 – Nie ma jak w domu

Maggie (Lauren Cohan) powróciła z historią, którą nie jest jeszcze gotowa się podzielić, nawet gdy przeszłość nie daje jej o sobie zapomnieć. Bezpieczeństwo Negana (Jeffrey Dean Morgan) jest zagrożone, a Daryl (Norman Reedus) i Maggie nieoczekiwanie stają do walki z zagrożeniem, jakiego do tej pory nie doświadczyli. Reżyseria: David Boyd. Scenariusz: Kevin Deiboldt i Corey Reed.

Odcinek 18 – Znajdź mnie

To, co zaczyna się jako przygoda, która miała naprawić relację Daryla i Carol (Melissa McBride), niespodziewanie przeradza się w coś innego, gdy bohaterowie napotykają starą chatę. Daryl wraca wspomnieniami do lat, kiedy opuścił grupę po zniknięciu Ricka (Andrew Lincoln). Reżyseria: David Boyd. Scenariusz: Nicole Mirante-Matthews.

Odcinek 19 – Jeszcze jeden

Gabriel (Seth Gilliam) i Aaron (Ross Marquand) od tygodni podążają po okolicy z mapą od Maggie w poszukiwaniu jedzenia i zaopatrzenia. Małe tragedie prowadzą do większych, a wiara i optymizm zostają poddane ostatecznej próbie. Reżyseria: Laura Belsey. Scenariusz: Erik Mountain i Jim Barnes.

Odcinek 20 – Drzazga

Eugene (Josh McDermitt), Ezekiel (Khary Payton), Yumiko (Eleanor Matsuura) i Princessa (Paola Lázaro) zostają schwytani i rozdzieleni. Do zmagającej się z klaustrofobią i narastającym niepokojem Princessy powracają traumatyczne wspomnienia, zmuszając ją do ucieczki, w której pomaga jej Ezekiel. Reżyseria: Laura Belsey. Scenariusz: Julia Ruchman i Vivian Tse.

Odcinek 21 – Rozejście

Daryl i Carol docierają do rozwidlenia dróg i każde z nich wybiera inną trasę. Oboje na swój własny sposób starają się przetrwać najgorsze chwile. Czy samotna wędrówka będzie punktem zwrotnym na drodze do naprawienia ich przyjaźni, czy też dystans między nimi zagości już na stałe? Reżyseria: David Boyd. Scenariusz: Heather Bellson.

Odcinek 22 – Tu Negan

Carol zabiera Negana w podróż, chcąc uchronić wszystkich przed niepotrzebnym konfliktem. Podczas wyprawy Negan rozpamiętuje wydarzenia, które doprowadziły go do tego momentu i podejmuje decyzję, która zaważy na jego losie. Reżyseria: Laura Belsey. Scenariusz: David Leslie Johnson-McGoldrick.

Wyprodukowany przez AMC Studios serial The Walking Dead oparty jest na serii komiksów autorstwa Roberta Kirkmana wydanej przez Image Comics.

Źrodło: media.foxtv.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…