Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Reżyser ''Pełzającej śmierci'' pracuje nad nowym horrorem 1

Po sukcesie swojego zeszłorocznego filmu Pełzająca śmierć, reżyser Alexandre Aja pracuje nad nowym projektem. Film zatytułowany 'Elijah' należeć będzie do gatunku horroru.

fot. materiały prasowe

Alexandre Aja na swoim koncie ma kilka naprawdę porządnych straszaków. W 2006 roku spod jego skrzydeł wyszedł kanibalistyczny horror Wzgórza mają oczy. Potem nakręcił Lustra, Piranię i Rogi z Danielem Radcliffem w roli głównej. Zeszłoroczna Pełzająca śmierć przyniosła dla studia Paramount Pictures znaczący zysk. Film przy budżecie 13,5 mln dolarów, zarobił 92 miliony.

Projekt powstaje dla studia Searchlight Pictures. Za scenariusz filmu odpowie Cory Goodman (Łowca czarownic) i Gregory Levasseur, częsty współpracownik Aja.

Fabuła Elijah skupi się na chłopcu, który zaprasza do swojego domu tajemniczego mężczyznę, w nadziei, iż ten da radę uratować jego chorą matkę. Jednak kiedy w domu zaczyna dochodzić do dziwnych i niepokojących wydarzeń, chłopiec zaczyna zdawać sobie sprawę, z tego, iż nieznajomy wcale nie jest wybawicielem za jakiego się podawał. Rozpocznie się walka o przetrwanie.

Produkcją filmu zajmie się Adam Goldworm z Aperture Entertainment, David S. Goyer i Keith Levine za pośrednictwem Phanton Four Films.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…