Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Pierwszy rzut oka na odcinek specjalny "Minionków" nawiązujący do świąt 0

Jeszcze w tym miesiącu NBC i Peacock zaprezentują program specjalny z żółtymi stworkami w roli głównej, który będzie nawiązywał do świąt Bożego Narodzenia. Dzisiaj na łamach naszego portalu możecie zobaczyć pierwsze fotosy promujące ową produkcję.

Sezon świąteczny czas zacząć i całkiem niezłym pomysłem jest, aby uczestniczyły w tym Minionki. Illumination stworzyło czteroczęściową produkcję składającą się z około 30-minutowych odcinków.

Z oficjalnego oświadczenia NBC i Peacock wynika, że będą to cztery krótkometrażowe filmy, w których oprócz Minionków pojawią się również postacie z innych filmów animowanych Illumination. Wśród nich mają być sympatyczni bohaterowie takich produkcji, jak Sekretne życie zwierzaków domowych czy Sing.

Poniżej znajdziecie galerię ze zdjęciami promującymi "Minions Holiday Special". Program zostanie wyemitowany dzień po Święcie Dziękczynienia, w piątek 27 listopada, a następnego dnia będzie dostępny na platformie streamingowej Peacock.

Na razie nie ma informacji na temat tego czy "Minions Holiday Special" od Illumination trafi, któregoś pięknego dnia do Polski. Czy chcielibyście zobaczyć Minionki w świątecznych klimatach?

Źrodło: GeekTyrant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…