Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Osiem nowych nazwisk w obsadzie 4. sezonu ''Stranger Things'' 0

Produkcja czwartego sezonu popularnego serialu Netflixa Stranger Things trwa w najlepsze. Ogłoszono właśnie, iż do obsady nadchodzącej serii dołączyło aż osiem nowych nazwisk. Najważniejsi z nich to Robert Englund i Jamie Campbell Bower.

fot. materiały prasowe

Englund zasłynął rola Freddiego Krugera w filmach należących do serii Koszmar z ulicy Wiązów. Z kolei Bowera, który swój debiut zaliczył u boku Johnnyego Deppa w filmie Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street, kojarzyć możecie także z roli w filmie Zmierzch czy serialu Will.

Oprócz nich swoje angaże do stałej obsady otrzymali także Eduardo Franco i Joseph Quinn. Do obsady powracającej, a więc takiej która pojawiać będzie się nie we wszystkich, a w poszczególnych odcinkach dołączyli Sherman Augustus, Mason Dye, Nikola Djuricko i Tom Wlaschiha.

Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnymi opisami postaci, w jakich wcielą się nowi aktorzy. Rzucają one trochę nowego światła na fabułę 4. sezonu serialu.

Bower zagra Petera Ballarda, troskliwego sanitariusza pracującego w szpitalu psychiatrycznym.

Franco wcieli się w nowego przyjaciela Jonathana o imieniu Argyle.

Quinn z kolei sportretuje śmiałego muzyka grającego heavy metal Eddiego Munsona, którego albo się kocha albo nienawidzi. Znajdzie się on w samym epicentrum tajemniczych wydarzeń czwartego sezonu.

Englund ponownie po roli Krugera, wcieli się w seryjnego mordercę. Tym razem zagra Victora Creela, mężczyznę od lat 50 odsiadującego wyrok w szpitalu psychiatrycznym za makabryczne morderstwo.

Augustus wcieli się w podpułkownika Sullivana, inteligentnego i bardzo rozsądnego człowieka, który wierzy, iż wie jak raz na zawsze powstrzymać zło w Hawkins.

Dye zagra Jasona Carvera, przystojnego i bogatego chłopaka, będącego gwiazdą sportu, który spotyka się z najpopularniejszą dziewczyną w szkole. Kiedy jednak nowe zło zacznie zagrać Hawkins, jego do tej pory doskonały świat popada w całkowita ruinę.

Djuricko sportretuje obskurnego i nieprzewidywalnego rosyjskiego przemytnika imieniem Yuri.

Z kolei Wlaschiha wcieli się w postać Dmitri, rosyjskiego strażnika więziennego, który zaprzyjaźnia się z Hooperem. Wydaje się on bystry i czarujący, ale czy jednak na pewno Hooper może mu zaufać?

Za serial Stranger Things odpowiadają bracia Duffer. Premiera 4. sezonu serialu nie jest jeszcze znana.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…