Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Predator bohaterem kolejnego filmu - produkcję wyreżyseruje Dan Trachtenberg 0

Najeźdźca z kosmosu nie odpuszcza. Powstanie piąty film o kosmicznym drapieżcy – predatorze. Za jego reżyserię odpowie Dan Trachtenberg, spod którego skrzydeł wyszedł film Cloverfield Lane 10, a obecnie pracuje on nad adaptacją gry Uncharted.

fot. materiały prasowe

Projekt powstanie dla 20th Century Studios. Szczegóły fabuły jak na razie trzymane są w ścisłej tajemnicy. Nieoficjalnie podaje się, iż film ten nie będzie kontynuował nierozwiązanych wątków fabularnych z czwartej części tej serii science fiction Predator wydanej w 2018 roku.

Przypomnijmy. Uwaga: SPOJLER. Film zakończył się w momencie, kiedy ludzie odkrywają zawartość tajemniczej kapsuły, pozostawionej im przez Predatora-renegata. W środku znajduje się zbroja do masowej eksterminacji Predatorów, która przywodzi na myśl strój Iron Mana.

Scenariusz piątego filmu należącego do tego uniwersum napisze Patrick Aison, który pracował wcześniej przy takich serialowych produkcjach jak Treadstone, Jack Ryan czy Kingdom.

Pierwszy film z serii powstał w 1987 roku. W głównej roli wystąpił Arnold Schwarzenegger, który wcielił się w żołnierza należącego do elitarnej jednostki, która przemierzając amazońska dżunglę w poszukiwaniu partyzantów napotyka nieznane zagrożenie. Okazuje się, że przyjdzie im stoczyć nierówną walkę z kosmicznym najeźdźcą posiadającym zaawansowaną technologicznie broń.

Uważacie, iż seria ta potrzebuje kolejnej części?

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Uważam, że nigdy nie było żadnej serii, a predator zakończył się po pierwszym filmie nakręconym w w1987.

Proszę czekać…