Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Pierwsze spojrzenie na dodatkowe odcinki 10. sezonu ''The Walking Dead'' 0

Stacja AMC w swoich mediach społecznościowych opublikowała wideo dające nam pierwsze spojrzenie na materiał z dodatkowych sześciu odcinków dziesiątego sezonu. Możecie zapoznać się z nim w dalszej części artykułu.

fot. materiały prasowe

Ostatnio w The Walking Dead byliśmy świadkami upadku Alfy i końca wojny Szeptaczy. Królestwo upadło, Hilltop zostało niemal całkowicie zniszczone, a Aleksandria opustoszała, gotując się do ostatecznej bitwy. Ci, którym udało się ocaleć, zostali uwięzieni i oddzieleni od siebie. Jednak w obliczu niemal pewnej śmierci zjednoczyli siły, pokonując Betę i eliminując zagrożenie ze strony hordy.

W premierowych sześciu odcinkach zobaczymy Ocalałych, którzy próbują podnieść się po zniszczeniach jakich doznali od Szeptaczy. Lata walki dają im się we znaki, ujawniając traumy i odsłaniając ich najbardziej wrażliwe strony. Czy mimo wątpliwości wobec kondycji całej ludzkości, stanu ich społeczności i własnego zdrowia psychicznego, które ich trapią, uda im znaleźć wewnętrzną siłę, żeby przetrwać i wytrwać w przyjaźni i grupie?

Premiera dodatkowych odcinków 10. sezonu tej postapokaliptycznej serii odbędzie się 1 marca 2021 roku na antenie FOX, dzień po amerykańskiej premierze na AMC. W nowych odcinkach gościnnie pojawią się między innymi Robert Patrick jako Mays, Hilarie Burton Morgan jako Lucille oraz Okea Eme-Akwari jako Elijah.

Źrodło: Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…