Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Zdjęcia do ''Five Nights At Freddy’s'' prawdopodobnie ruszą na wiosnę 0

O tym, iż studio Blumhouse Pictures pracuje nad filmem 'Five Nights At Freddy's’ będącym adaptacją popularnej gry komputerowej słychać już od paru lat. Nic w tej kwestii jednak się nie działo. Prace nad projektem w dużej mierze blokował Scott Cawthon, twórca gry, który miał swój własny pomysł na jej adaptację. Teraz sam ogłosił, iż prace na planie produkcji rozpoczną się wiosną 2021 roku.

Także jak widać długoletnie prace nad scenariuszem i wnoszone do niego poprawki nareszcie odniosły sukces i poskutkowały zaakceptowaniem skryptu przez Cawthona. Ostateczny scenariusz Cawthon opisał jako idealne połączenie wszystkich najlepszych fragmentów z poprzednich przedstawionych mu scenariuszy.

Są wszystkie właściwe postacie, właściwe motywacje i stawki. Tekst jest zabawny, przerażający i ma rewelacyjny główny wątek fabularny.

dodał Cawthon

W reżyserię projektu od samego początku zaangażowany jest Chris Columbus oraz producent Jason Blum.

Fabuła gry skupia się na zabawkach, które skrywają swoją mroczną stronę. Pod osłoną nocy atakują ludzi. Następnie zabijają ich w męczarniach. Znakiem rozpoznawczym *Five Nights At Freddy’s* stały się właśnie pluszowe maskotki, wyskakujące zza rogu mrocznych pomieszczeń na modłę najlepszych jumpscarów.

Źrodło: bloody-disgusting.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…